W dniu 3 maja przedstawiciele naszej szkoły, jak co roku wzięli udział w obchodach upamiętniających kolejną rocznicę uchwalenia przez Polskę Konstytucji 3 Maja. Uroczystości mimo niesprzyjającej i wietrznej pogody odbyły się pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki – jednego z przywódców i reformatorów Polski. W obchodach wzięli udział przedstawiciele władz naszego miasta z prezydentem Andrzejem Sitnikiem na czele. Nasze miasto przygotowało szereg uroczystości związanych ze świętem, o godzinie 1000 odbyła się Msza Święta w Katedrze Siedleckiej celebrowana przez J.E. ks. Biskupa Kazimierza Gurdę. Następnie delegacja siedlczan udała się na plac Tadeusza Kościuszki aby uczestniczyć w dalszej części uroczystości. Naszą szkołę reprezentowała pani dyr. Hanna Głuchowska oraz Poczet Sztandarowy w składzie: Natalia Szandecka, Klaudia Kurek, Aleksandra Szostek, Mikołaj Kołodziejak, wraz z opiekunami p. Bogusławą Chalecką i p. Grzegorzem Jastrzębskim.