ScanW roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła, kolejny już raz, przystąpiła do programu prowadzonego przez UNICEF –w ramach projektu Szkoły UNICEF. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem „Wszystkie Kolory Świata”. W ramach tej akcji uczniowie na lekcjach informatyki oraz zajęć z wychowawcami mieli możliwość zapoznania się z trudną sytuacją dzieci, które mają problemy z otrzymaniem szczepionek ratujących życie. Uczniowie oglądali krótkie filmy oraz przeprowadzali pogadanki na temat obejrzanych materiałów i sytuacji pokazanych tam dzieci. Na terenie szkoły wywieszone zostały plakaty informacyjne oraz uczniowie przygotowali szmaciane laleczki. W ramach akcji zebrano pieniądze, które zostały przekazane na konto UNICEF. Nasi uczniowie aktywnie i chętnie przyłączyli się do akcji, dzięki ich zaangażowaniu udało się zebrać 510zł. Wszystkim biorącym udział w akcji, którzy wykazali się dużym sercem i hojnością DZIĘKUJEMY.                                                                                                                                                                                             Samorząd Szkolny                M. Z.

20190315 080816 1