Dnia 08.05.2019 r. odbyły się Zawody Lekkoatletyczne -miasto, powiat. W zawodach wzięły udział 2 dziewczynki i 4 chłopców z klas VIII. Weronika Nowak VIII d zdobyła złoty medal w skoku w dal, Mikołaj Kołodziejak VIII d zdobył złoty medal w skoku w dal. Miłosz Mierzejewski VIII d zdobył złoty medal w biegu na 1000 m, Michał Koć VIII a zdobył złoty medal w biegu na 300 m. Sztafeta chłopców 4 x 100 m zdobyła złoty medal. Medaliści przeszli do następnego etapu. Opiekun Edyta Folwarska

Dnia 17.05.2019 r. odbyły się Zawody Lekkoatletyczne -region. Wzięli w nich udział :1 dziewczynka i 4 chłopców z klas VIII Weronika Nowak VIII d zdobyła złoty medal w skoku w dal Mikołaj Kołodziejak VIII d zdobył złoty medal w skoku w dal Miłosz Mierzejewski VIII d zdobył złoty medal w biegu na 1000 m, Michał Koć VIII a zdobył brązowy medal w biegu na 300 m. Sztafeta chłopców 4 x100 m ( Michał Koć, Michał Kostanty, Mikołaj Kołodziejak, Miłosz Mierzejewski) zdobyli srebrny medal. Wszyscy medaliści dostali się do następnego etapu, do Igrzysk Mazowieckich.
Opiekun Grzegorz Jastrzębski