5 kwietnia w Urzędzie Miasta Siedlce odbyło się uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych i uhonorowanie laureatów Stypendium Prezydenta Miasta Siedlce. Stypendium zostało ustanowione w celu wsparcia uczniów zdolnych, za szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe na szczeblach regionalnym i wojewódzkim (stypendium II stopnia) oraz ponadwojewódzkim bądź międzynarodowym (stypendium I stopnia). Po I semestrze bieżącego roku szkolnego uhonorowano 127 uczniów, wśród których znalazło się 48 laureatów stypendium I stopnia oraz 79 laureatów stypendium II stopnia. Wśród nich nie zabrakło uczniów naszej szkoły.

Stypendium I stopnia otrzymali Julia Arct kl.Vb oraz Krystian Redzik kl. Va.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych stypendystów i gratulujemy sukcesu wszystkim laureatom!

stypendia2013-2 stypendia2013-1 stypendia2013-3 stypendia2013-4 stypendia2013-5