Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Dnia 24 maja z ogromną przyjemnością gościliśmy w Szkole Mamy naszych uczniów. Uroczystość z okazji Dnia Matki – przygotowała p. B. Jastrzębska z klasa III c. Na początku Dyrektor Szkoły powitała wszystkie Mamy i podkreśliła ich ogromną rolę w życiu każdego dziecka.Uczennica kl. VI c Ola Myrcha oraz dzieci z kl. III c wyraziły swoją miłość i wdzięczność poprzez słowa piosenek,  wierszy, scenek dramowych, melodię graną na fletach.
Po uroczystości na hali sportowej Mamy zostały zaproszone do klas swoich dzieci, gdzie czekały na nie różne niespodzianki. Był to dzień pełen wzruszeń zarówno dla Mam jak też ich dzieci oraz nauczycieli.

Joomla Template - by Joomlage.com