Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

wyprawa do pec-u 20130616 1339563409
więcej zdjęć w galerii>>>

Dnia 5 czerwca 2013r. klasa IIIa wraz z wychowawczynią panią Iwoną Niciporuk udała się na wycieczkę do Przedsiębiorstwa Energetycznego w Siedlcach. Przewodnikiem po PEC-u był tata Mateusza, jednego z uczniów  tej klasy. W związku z tematyką szkolną dotyczącą zapotrzebowania na energię cieplną oraz ochroną środowiska uczniowie podczas wycieczki zapoznali się z pracą w Zakładzie oraz funkcjonowaniem siedleckiej Elektrociepłowni. Wszyscy wrócili z tej wycieczki bardzo zadowoleni oraz bogatsi o nową wiedzę.

Iwona Niciporuk  

  

Joomla Template - by Joomlage.com