cinderella 21 20130625 1027490272
więcej zdjęć w galerii>>>

20 czerwca w gościnnych progach świetlicy szkolnej uczniowie klas IV-VI mieli ponownie okazję obejrzeć przedstawienie teatralne w języku angielskim. Tym razem był to "Kopciuszek" (w wersji współczesnej) czyli "CINDERELLA", przygotowany przez uczestników teatralnego koła języka anielskiego "English drama for kids" z klas Va i Vb w składzie:

• Rafał Chojecki Va - prince Knife,
  • Karolina Grabek Va - Arabella,
  • Monika Kinowska Va - Cinderella,
  • Krystian Redzik Va - stepmother, shop assistant,
  • Małgorzata Tokarska Va - Jeny,
  • Milena Troć Va - beautician,
  • Julia Arct Vb - narrator.

Dla klas szóstych, przedstawienie pod kierunkiem p. Agnieszki Wilk, przygotowali uczniowie kl. VIa: Nadia Banaś, Weronika Kosik, Karolina Malinowska, Julia Nowosad, Wiktoria Oknińska, Dawid Orzełowski, Wojtek Zajączkowski.

Przedstawienie zostało bardzo ciepło przyjęte przez uczniów klas IV-VI, a wszyscy aktorzy zostali nagrodzeni przez widownię gromkimi brawami!

Już dziś zapraszamy na kolejne teatrzyki w angielskiej wersji językowej w nowym roku szkolnym:-)

Marzena Arct