zakoczenie roku 2012-13
więcej zdjęć w galerii>>

Już szkoła minęła, świadectwa rozdane, żegnamy się z panią, żegnamy się z panem.

A jutro wakacje, pojedziemy może do lasu na biwak lub w góry, nad morze.

Czekają przygody, lecz czuwamy bacznie, na dzień, gdy znów, szkoła się zacznie.

Damian Serwuszok

Dnia  28 czerwca 2013 roku o godz. 9.00 i 11.00 w Szkole Podstawowej nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013.
Dla klas młodszych akademię przygotowała p. Sylwia Majewska wraz z klasą IIc, a dla klas starszych – p. Katarzyna Madej wraz z klasą Vc. Za oprawę muzyczną odpowiedzialna była p. Elżbieta Dembowska, a dekoracje przygotowała p. Lidia Półtorak.
Uczniowie klasy V c przygotowali specjalną akademię szkolną, na której oficjalnie pożegnali klasy VI oraz odchodzącą na emeryturę p. pedagog – Krystynę Sochacką. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły klasom V, za co odpowiedzialny był p. Jarosław Stosio. Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły pani Hanna Głuchowska. Podziękowała wszystkim za ciężką pracę w roku szkolnym, pożegnała p. pedagog Krystynę Sochacką, a także podsumowała ważniejsze wydarzenia, które odbyły się w naszej szkole.
Po wystąpieniu p. dyrektor nastąpiła krótka część artystyczna w wykonaniu klasy Vc.
Po oficjalnym apelu, nastąpiło długo oczekiwane rozdanie nagród i świadectw z wyróżnieniami, po czym uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, aby we własnym gronie pożegnać się i w końcu zacząć upragnione wakacje.

Katarzyna Madej