rozpoczcie roku 2013-14 1 20130909 1827809285
więcej zdjęć w galerii>>>

Dnia 2 września 2013 roku o godz. 9.00 i 10.30 w Szkole Podstawowej nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014.
Dla klas młodszych akademię przygotowała p. Agnieszka Korytowska wraz z klasą IIIb, a dla klas starszych p. Grażyna Patoleta wraz z klasami Va i VIa. Za oprawę muzyczną odpowiedzialna była p. Elżbieta Dembowska, a dekoracje przygotowała p. Lidia Półtorak.
Uczniowie klasy Va i VIa przygotowali specjalną akademię rozpoczęcia roku szkolnego połączoną z obchodami rocznicy wybuchu II wojny światowej.
Po odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała Pani Dyrektor Szkoły Hanna Głuchowska witając wszystkich przybyłych, a następnie przemówił Przewodniczący Rady Miasta Siedlce - Pan Henryk Niedziółka. Na koniec akademi Pani Dyrektor życzyła wszystkim dzieciom wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym oraz zachęcała do udziału w różnych konkursach.

Po oficjalnym rozpoczęciu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, aby we własnym gronie powitać nowy rok szkolny i pożegnać wakacje.

W środę 4 września o godzinie 9 uczniowie całej szkoły uczestniczyli w Mszy Świętej inaugurującej nowy rok szkolny 2013/2014. Nabożeństwo w kościele parafialnym św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Siedlcach prowadzili o.Marek Swat oraz o.Sławomir Stawicki, którzy w tym roku szkolnym rozpoczęli także pracę w naszej szkole nauczając religii. Do przygotowania Mszy Świętej aktywnie włączyli się uczniowie szkoły pod opieką p.Bogusławy Próchniak.

Grażyna Patoleta oraz M.A.