laureaci8 października w Białej Sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach odbyło się uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych i uhonorowanie laureatów Stypendium Prezydenta Miasta Siedlce.

Stypendium zostało ustanowione w celu wsparcia uczniów zdolnych, za szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe na szczeblach regionalnym i wojewódzkim (stypendium II stopnia) oraz ponadwojewódzkim bądź międzynarodowym (stypendium I stopnia). Po II semestrze roku szkolnego 2012/1013 Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski, Pzrewodniczący Rady Miasta Siedlce p.Henryk Niedziółka oraz Naczelnik Wydziału Edukacji p.Sławomir Kurpiewski uhonorowali również liczną grupę uczniów naszej szkoły wyróżnionych stypendium I stopnia, natomiast na ręce Pani Dyrektor Hanny Głuchowskiej przekazane zostały listy gratulacyjne dla uczniów wyróżnionych stypendium II stopnia.

Uczniowie wyróżnieni stypendium I stopnia:

Jakub Kowalczyk - absolwent kl.VI

Jakub Olszewski - absolwent kl.VI

Julia Adamczyk kl.VIb

Julia Arct kl.VIb

Patrycja Krasuska kl.VIb

Hubert Lipiński kl.VIb

Anita Czech kl.VId

Michał Ferens kl.Vb

Kacper Romaniak kl.Vc

Uczniowie wyróżnieni stypendium II stopnia:

Martyna Charuta - absolwentka kl.VI

Mateusz Pietrasik - absolwent kl.VI

Monika Kinowska kl.VIa

Krystian Redzik kl.VIa

Michał Sawicki kl.VIa

Rafał Chojecki kl.VIb

Natalia Zabuska kl.VId

Jesteśmy bardzo dumni z naszych stypendystów i gratulujemy sukcesu wszystkim laureatom!

M.Arct