dzień edukacji narodowej 2013
więcej zdjęć w galerii>>>

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 11 października br. w naszej szkole odbył się pokaz mody nauczycielskiej. Uczniowie demonstrowali stroje dla nauczycieli: matematyki, historii, przyrody, edukacji wczesnoszkolnej, wychowania fizycznego, języka polskiego oraz nauczyciela dyżurującego. Prezenterkami mody, modelami, fotoreporterami  byli uczniowie z klasy IIIa. Pokaz podobał się publiczności, która gromkimi brawami nagradzała każdą kreację. Całość przeplatana  była okolicznościowymi  wierszykami, piosenkami i życzeniami dla nauczycieli oraz pracowników szkoły. Uroczystość  prowadziła Julia Arct, uczennica z klasy VI b. Odpowiedzialnymi za przygotowanie uroczystości oraz „kreatorkami” mody nauczycielskiej były panie: Iga Kornacka-Barczak, Małgorzata Łuka oraz Wanda Tylingo.