śniadanie daje moc 2013
więcej zdjęć w galerii>>>

Dnia 8 listopada 2013r. w Dniu Zdrowego Śniadania klasa IB wraz z wychowawczynią panią Iwoną Niciporuk przystąpiła do ogólnopolskiego programu Śniadanie Daje Moc. W czasie zajęć dzieci zostały zapoznane z 12 zasadami zdrowego odżywiania, po czym wspólnie przygotowały zdrowe, pożywne i estetyczne śniadanie w klasie. Była to świetna zabawa dla wszystkich uczniów dzięki, której najmłodsi zdali sobie sprawę z tego jak ważne jest codzienne spożywanie zdrowego śniadania.

Wierzę, że program ten przyczyni się do zmiany nawyków żywieniowych i większej dbałości o spożywanie śniadania zarówno w szkole jak i w domu wśród uczniów naszej klasy. Mam nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie będziemy brali udział w tego typu akcji propagującej zdrowe nawyki żywieniowe wśród najmłodszych.

Iwona Niciporuk