25 czerwca uczniowie klasy 7A przygotowali uroczystość zakończenie roku szkolnego 2020/2021 podczas którego nastąpiło przekazanie Sztandaru Szkoły oraz pożegnanie absolwentów.

Reprezentowanie szkoły w Poczcie Sztandarowym to zaszczyt, którego mogą dostąpić najlepsi uczniowie klas ósmych. Serdeczne podziękowania należą się naszym absolwentom, którzy godnie wywiązali się z tego obowiązku: Mai Bazak, Gabrieli Podlaskiej, Magdalenie Tymińskiej, Mai Konstatynowicz, Wiktorii Koper, Jakubowi Modzelewskiemu, Cyprianowi Barei oraz Jakubowi Romaniakowi. Nasi absolwenci przekazali Sztandar Szkoły swoim młodszym koleżankom i kolegom, którzy godnie zastąpią ich w nowej funkcji. Witamy nowych reprezentantów: Dominikę Rosę, Igę Iwińską, Julię Szaniawską, Zuzannę Szustkowską, Lenę Wierzejską, Urszulę Fedorczuk, Jarosława Bota, Kacpra Pracza oraz Franciszka Wysockiego. Gratulujemy wszystkim tej zaszczytnej funkcji.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor Hanna Głuchowska oraz wychowawcy klas ósmych Danuta Demianiuk i Elżbieta Brzycka wręczyły świadectwa, nagrody oraz dyplomy uczniom, którzy bardzo ciężko pracowali w tym roku szkolnym. Podziękowano uczniom za ich trud i pracę, życzono im kolejnych sukcesów i powodzenia w dalszej edukacji.

Pożegnania bywają trudne, po tylu latach spędzonych w murach naszej szkoły nadszedł czas pójścia w dalszą drogę ku dorosłości. Przed naszymi absolwentami trudny wybór nowej szkoły, chwila w której mogą spełniać swoje marzenia, czego im wszystkim serdecznie życzymy. Nie mówimy Wam „do widzenia, mówimy do zobaczenia”. Drzwi Szkoły Podstawowej nr 12 są zawsze dla Was otwarte, odwiedzajcie nas, zapraszamy.

Składamy również wyrazy uznania na ręce wszystkich Rodziców. Dziękujemy za wkład w tworzenie życia tej szkoły, wszelkiego rodzaju wsparcie, otwartość, cierpliwość i zrozumienie.