ScanW dniach 02-05 grudnia 2013 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji charytatywnej pod hasłem Dzieci – Dzieciom – Świąteczna Paczka” zorganizowanej przez Zarząd Siedleckiego Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Celem tej akcji była zbiórka artykułów spożywczych, środków higienicznych, czystości i artykułów szkolnych dla środowisk polskich na Białorusi i Ukrainie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2014. Nasi uczniowie wykazali się wielkim sercem i dobrą wolą dzieląc się produktami spożywczymi, przemysłowymi i szkolnymi z najbardziej potrzebującymi Rodakami na Kresach. Po raz kolejny udowodnili, że gdy tylko trzeba potrafią pomagać bezinteresownie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom, którzy bardzo chętnie, a przede wszystkim owocnie przyłączyli się do tej akcji.

Iwona Niciporuk