W listopadzie nasza szkoła brała udział w Mistrzostwach Siedlec w rugby tag klas 4-6. Zajęliśmy I miejsce w klasach VI i i II miejsce w kategorii klas IV. Jesteśmy mistrzami i wicemistrzami Siedlec w rugby tak. Filip Jarocewicz i Patryk Wiśniewski zostali wyróżnieni pucharami za najlepszych zawodników turnieju. Gratulujemy.
Opiekunem drużyn jest nauczyciel w-f mgr Jarosław Stosio, a w turnieju udział brali następujący uczniowie:
Nasiłowska Pola - Vc, Krasuska Amelia - Vc, Kander Agelika - Vc, Kamiński Marcel - IVa, Miszkiniuk Tymoteusz - IVa, Wróblewski Wiktor - IVa, Chojnacki Karol - IVa, Kiełczykowski Kajetan - IVa, Jarocewicz Filip - IVa, Redzik Dominik - IVa, Matłacz Szymon - IVa, Charczuk Maciej - IVb, Wardaszko Ernest - IVa, Wiśniewski Patryk - IVa, Pluta Aleksander - IVb, Zagańczyk Kacper - IVb, Banaszewski Oliwier - IVb.