W biegach ulicznych w rocznicę Odzyskania Niepodległości 11 listopada z naszej szkoły wystartowało 12 uczniów. Z klasy pierwszej sportowej było 7 uczniów, z klasy trzeciej 2 i z klasy piątej 3 uczniów. Uczniowie rywalizowali w następujących kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, oddzielnie dziewczęta i oddzielnie chłopcy. Drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła uczennica klasy 5 Hanna Noceń. W sztafecie rodzinnej wystartowała rodzina Tymińskich, która zajęła 3 miejsce, a w skład drużyny wchodził uczeń naszej szkoły Michał jego mama oraz starsza siostra Magda. Celem imprezy było uczczenie rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz popularyzacja biegów ulicznych mieszkańców miasta i okolic.          M.W.