WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA SZKÓŁ
PROJEKT eTWINNING-"ALL ABOUT CHRISTMAS" ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY :-)

W projekcie wzięli udział uczniowie klas IV-VI. Celem projektu było:
- wymiana informacji dotycząćych zwyczajów bożonarodzeniowych,
- stosowanie języka angielskiego w praktyce,
- rozwijanie umiejętnośći korzystania z technologii informacyjnej (prezentacje multimedialne),
- nawiązanie kontaktu z rówieśnikami z innych krajów: Grecji, Turcji, Hiszpanii, Francji, Czech, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Cypru i Estonii,
- poznanie kultury innych narodów,
- propagowanie kultury i tradycji polskich.

Na początku grudnia wysłane zostały przepiękne karty świąteczne do szkół biorących udział w projekcie. Następnie najlepsza prezentacja na temat "Zwyczaje i tradycje  bożonarodzeniowe w Polsce"  Karoliny Grabek z klasy VIa została zamieszczona na stronie internetowej projektu.

Również nasza szkoła otrzymała  kolorowe kartki świąteczne od przyjaciół z zagranicy. Podczas ostatnich dni uczniowie z zainteresowaniem czytali serdeczne życzenia od rówieśników z całego świata.

Dziękujemy wszystkim uczniom  oraz nauczycielom jezyka angielskiego i informatyki za zaangażowanie w projekt.

M.A.