Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, wyjątkowy, pełen magii i radości. To także czas refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Dnia 16 grudnia w klasie 3a odbyła się Wigilia klasowa podczas, której kultywowane były tradycje bożonarodzeniowe. Zanim zaczęliśmy ucztę każdy uczeń projektował domek z piernika. Dzięki aplikacji Quiver z prac  powstały piękne kule śnieżne. Nasze wigilijne spotkanie rozpoczeliśmy odczytaniem fragmentu Ewangelii wg Świętego Łukasza (Łk 2, 1-14). Następnie dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Śpiewaliśmy kolędy i raczyliśmy się potrawami wigilijnymi przygotowanymi dla nas przez rodziców. Po kolędach przyszedł czas na prezenty. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze.
                                                                                                                            A. Półtorzycka, B. Ratyńska