W dniu 10 marca 2022 r. na stronie www.siedlce.przedszkola.vnabor.pl rozpocznie się proces rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Harmonogram postępowania rekrutacyjnego dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Siedlce oraz na stronie internetowej szkoły. Rodzice/opiekunowie prawni rejestrują się i wypełniają wniosek o przyjęcie do przedszkola lub innej formy wychowania przedszkolnego w systemie elektronicznym. Następnie wydrukowany i podpisany wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym należy złożyć do jednostki pierwszego wyboru do dnia 24 marca 2022 r. Jeżeli jednostką pierwszego wyboru będzie oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach, dokumenty można złożyć w sekretariacie szkoły lub zamkniętej kopercie do skrzynki podawczej w wejściu głównym budynku szkoły.