22.03.2022 nasza szkoła była organizatorem i gospodarzem zawodów w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach rozgrywek Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii Dzieci i Młodzież. Rewelacyjnie w tych zawodach zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Dziewczęta z klasy 8e sportowej, w kategorii Młodzież zajęły fantastyczne II miejsce, zdobywając srebrny medal - pierwszy w historii szkoły w tej konkurencji. Swoim znakomitym wynikiem zapewniły sobie awans do rozgrywek na wyższym szczeblu - powiatowym. Równie świetnie zaprezentowali się chłopcy w kategorii Młodzież, którzy wywalczyli III miejsce i brązowy medal.

Reprezentacja dziewcząt w tenisie stołowym

1. Maja Mrozik 8e
  2. Roksana Wardaszko 8e
  3. Maja Lipińska 8e

Reprezentacja chłopców w tenisie stołowym:

1. Olek Szustkowski 7a
  2. Olek Zbroiński 8e

Gratulujemy, dziękujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Opiekun E. Folwarska, Folwarski