Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

,, Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych"

ks. Jan Twardowski

Nie jest łatwo poinformować o odejściu osoby, z którą spędziło się wiele wspólnych lat... Trudno uwierzyć, że nie spotkamy się już na szkolnym korytarzu, nie porozmawiamy, nie uśmiechniemy się do siebie, wykonując codzienne obowiązki. Życie jednak pisze własne scenariusze, nawet te najbardziej nieprzewidywalne i tragiczne.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 6 sierpnia 2022 r. nagle i niespodziewanie odeszła śp. Urszula Krasuska - wieloletnia nauczycielka naszej szkoły, wychowawczyni, a przede wszystkim wspaniała koleżanka. Żegnaj, będzie nam Cię bardzo brakować.

Ostatnie pożegnanie odbędzie się w czwartek 11 sierpnia o godz. 12.00 w kościele przy ulicy Daszyńskiego w Siedlcach.

                                                                                             Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy

                                                                                          Szkoły Podstawowej nr 12 w Siedlcach 

Joomla Template - by Joomlage.com