Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

„Kreatywność jest największym darem ludzkiej inteligencji”

Ken Robinson

W dniu 15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to Święto kreatywności, odwagi, a także zabawy. Opowiastka zawarta w “The Dot” stała się inspiracją dla wielu nauczycieli i tak w 2008 roku powstał “Międzynarodowy Dzień Kropki”. Święto, obecnie, jest obchodzone już w 108 krajach. Ta inicjatywa ma na celu pobudzać kreatywność, pomysłowość uczniów, zachęcać ich do tworzenia. Dzieci w świetlicy szkolnej tego dnia poznały historię „kropki”, poprzez rozmowę dowiedziały się jaki jest cel obchodzenia tego święta. Chętnie brały udział w tematycznych zajęciach plastycznych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć .

                                                                                                                                              Pozdrawiamy

                                                                                                                                         Wychowawcy Świetlicy

Joomla Template - by Joomlage.com