Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Lato odeszło, a wraz z nim odleciały bociany... Bocian biały jest w Polsce ptakiem bardzo lubianym i chętnie obserwowanym. Niestety z roku na rok liczebność bocianów w Polsce spada, dlatego też organizowane są akcje ekologiczne mające na celu ochronę tych pięknych ptaków. Reprezentanci naszej placówki Zosia Cibor (grupa ,,Słoneczka") i jej brat Olek (klasa Ib) mieli okazję po raz kolejny uczestniczyć w akcji ekologicznej mającej na celu obrączkowanie bocianów. Dzieci widziały, jak odbywa się ważenie i mierzenie tych ptaków. Miały możliwość oglądania gniazda z wysokości kilku metrów z wysięgnika. Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymały certyfikat.

                                                                                                                                K. Jasienczuk, K. Raczko

Joomla Template - by Joomlage.com