Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W dniu 22.09.2022 reprezentacja młodzieży klas VIII naszej szkoły wzięła udział w X RAJDZIE ROWEROWYM promujący „Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu”. Rajd odbył się na trasie Siedlce – Chodów - Kisielany-Leśniczówka Koła Łowieckiego ,,Podlasie” w Balach. Na trasie przejazdu panowała miła atmosfera. Kolumnę uczestników rajdu asekurowała Siedlecka Drogówka. Po dotarciu na miejsce na wszystkich czekała ciepła herbata oraz pieczone kiełbaski z ogniska. W dalszej części spotkania myśliwi Koła ,,Podlasie” przybliżyli tematykę występujących na naszym obszarze gatunków roślin i zwierząt. W drodze powrotnej, opiekun Pan Michał Powałka zaproponował zmianę trasy powrotnej, która przebiegała malowniczym krajobrazem Doliny Liwca, Kisielan, Ostrówka, Zalew Muchawka. Łączna długość rajdu wyniosła 45 km.  

                                                                                 GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!!!

Joomla Template - by Joomlage.com