W ramach ogólnopolskiego Programu Promocji Ciepła Systemowego, zorganizowanego za pośrednictwem siedleckiego PEC, w dniu 4 kwietnia 2014r. w klasie Ib została przeprowadzona przez wychowawczynię tej klasy panią Iwonę Niciporuk lekcja ,,Ciepło systemowe w Siedlcach widziane oczami dzieci”, zachęcająca do poznania kwestii, w jaki sposób powstaje ekologiczne ciepło systemowe i ciepła woda w naszym mieście. W tego typu zagadnienie wprowadziła dzieci książeczka specjalnie przygotowana przez Przedsiębiorstwo Energetyczne pt. ,,Czerwony Kapturek w mieście”, po omówieniu której dzieci przystąpiły do udziału w konkursie plastycznym pt. ,,Ciepło systemowe w Siedlcach oczami dzieci”.

Wybór prac na konkurs nie był prosty. Spośród wszystkich prac namalowanych przez uczniów klasy Ib wybrano trzy, które reprezentowały nas w konkursie, były to prace naszych koleżanek i kolegi: Magdaleny Tymińskiej, Wiktorii Zbroińskiej i Macieja Rozbickiego. Główną nagrodę w postaci laptopa dla naszej szkoły wygrała Magda Tymińska. W imieniu całej społeczności szkolnej Magdzie serdecznie gratulujemy i razem z nią cieszymy się z tak cennej nagrody, z której będzie mogła korzystać podczas zajęć lekcyjnych cała klasa. Wręczenie nagród nastąpi w siedzibie głównej PEC w dniu 08 maja 2014r.

Iwona Niciporuk

89  92  90