Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

DWUASTKA tętni życiem nawet nocą! Z inicjatywy wychowawczyni a jednocześnie nauczyciela języka angielskiego – p. Agnieszki Wilk uczniowie klasy VI c spędzili noc z piątku na sobotę w szkole, bawiąc się wspólnie językiem angielskim oraz integrując w jakże nietypowych okolicznościach. Samodzielnie przygotowali sobie miejsce do spania w gościnnej jak zawsze świetlicy szkolnej. Zasiedli do wieczornego posiłku, a potem zabawom już nie było końca 😊Wspólnie rozgrywali kalambury po angielsku, grali w planszówki oraz uczyli się cierpliwości, spostrzegawczości a co najważniejsze współpracy w grupie tropiąc zagadki podczas nocnych podchodów językowych. Wiele emocji dostarczyły również gry i zabawy przygotowane przez dziewczynki specjalnie dla kolegów z okazji Dnia Chłopaka. I tak do rana bez telefonów, za to wspólnie i z uśmiechami na buziach pod szczęśliwymi gwiazdami…

                           20221001_022425n2.jpg     20221001_022437n1.jpg     20220930_224716n3.jpg

Joomla Template - by Joomlage.com