Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

„Blask prawdy” - to hasło dwudziestego drugiego Dnia Papieskiego. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się akademia poświęcona naszemu rodakowi - Janowi Pawłowi II. Klasa 3 c w krótkiej refleksji słownej przypomniała nauczanie Ojca Świętego, zwracając uwagę na postawę pełną pokory i otwartości na wszystkie wyznania. Na głoszone słowo które dodawało mocy i siły. Klasy 3 we współpracy z młodzieżą z klas 8 zaśpiewały ulubione piosenki Jana Pawła II wprowadzając nas w zadumę oraz tęsknotę za tak wielką Postacią. Następnie P. Dyrektor Hanna Głuchowska wręczyła nagrody za udział w konkursie - „ Jan Paweł II-miłośnik gór”, w którym udział wzięły 44 osoby. Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz cenne nagrody, których sponsorem jest Instytut Jana Pawła II w Warszawie. Akademię przygotowali katecheci: sM.Ezechiela Szewczyk., p. Ewa Gomza, o. Marcin Dyrda oraz o. Karol Prandzioch.

Joomla Template - by Joomlage.com