Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

"Unter einem Dach"- tak brzmi tytuł ogólnopolskiego projektu, do którego przystąpiła nasza szkoła w ramach programu eTwinning/Europejskiej Platformy Edukacji Szkolnej. Dołączając do eTwinningu, nauczyciele i inni członkowie personelu szkolnego stają się członkami „europejskiej społeczności szkół” i mogą korzystać z niewyczerpanego źródła możliwości. Społeczność eTwinning składa się z wielu nauczycieli i edukatorów podzielających wizję szkół jako miejsc sprzyjających włączaniu społecznemu, rozsądnie korzystających z technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz czerpiących garściami z umiejętności XXI wieku. 

Koordynatorką projektu realizowanego w naszej szkole jest p. Małgorzata Goławska - nauczyciel języka niemieckiego. W ramach projektu uczniowie klas 7 i 8 przedstawią się, stworzą fikcyjną międzypokoleniową rodzinę z wykorzystaniem narzędzi TIK i będą współpracować z uczniami z innych szkół wykonując poszczególne działania projektowe. Ma to na celu zapewnianie uczniom lepszej edukacji, wspólną naukę, podnoszenie kwalifikacji, poszerzanie wiedzy i umiejętności językowych, społecznych oraz kompetencji cyfrowych.

Niżej przedstawiamy pierwsze prace projektowe:

          Na mapie MY.jpg                Unsere Avatare.jpg

Joomla Template - by Joomlage.com