Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

„ Superstar ”- to warsztaty prowadzone przez osoby z Instytutu Jana Pawła II z Warszawy dotyczące pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski w 1979 roku. Uczniowie naszej szkoły wzięli w nich udział w dn.17.10.br. Na początku dzieci poznały historię powstania samochodziku o nazwie-papamobile. Następnie przypomnieliśmy sobie najważniejsze wydarzenia z życia naszego wielkiego Rodaka. Dzieci wykazały się dużą wiedzą w tym zakresie. Kolejnym krokiem była podróż samochodem poprzez miasta które odwiedził papież. Uczestnicy z wielką uwagą pielgrzymowali po miejscowościach które odwiedził Jan Paweł II pozostawiając nam cenną naukę i za to - dziękujemy.

                                                                                                                          sM.Ezechiela Szewczyk

Joomla Template - by Joomlage.com