W poniedziałkowy poranek 10 października klasy szóste pod opieką wychowawców p. Agnieszki, p. Hanny, p. Marty,  p. Bogusławy i p. Agaty wyruszyły na wycieczkę w poszukiwaniu przygód. Doskonałym miejscem jest Mandoria – Miasto Przygód. Wszyscy nie mogliśmy się doczekać kiedy dojedziemy na miejsce, aby móc przeżyć niezapomniane chwile. Kiedy dotarliśmy wszyscy ruszyliśmy po przygody…i cudowną zabawę. Poza rollercoasterami w Mandorii jest dużo karuzel: piękna, dwupoziomowa karuzela wenecka, tradycyjna karuzela z krzesełkami zawieszonymi na łańcuchach, karuzela z pedałami i wiele innych atrakcji. Już nie możemy doczekać się kolejnych wycieczek.

image000002.jpg image000001.jpg image000000.jpg image000000_3.jpg image000000_4.jpg