Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W ramach akcji "Szkoła Pamięta" delegacja z naszej szkoły odwiedziła miejsca pamięci narodowej w mieście Siedlce. Celem tych działań jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności. Uczennice klasy VIIIa nawiedziły pomniki osób, które zapisały się na kartach historii, a mianowicie: Marszałka Józefa Piłsudskiego, papieża Jana Pawła II, Polaków rozstrzelanych 17.12.1943 r. przez hitlerowców, poległych żołnierzy Armii Krajowej, Stefana Żeromskiego, w hołdzie nauczycielom tajnego nauczania lat okupacji hitlerowskiej oraz NSZZ RI "Solidarność". Dziewczynki odmówiły modlitwę za duszę zmarłych i zapaliły znicze.   #SzkołaPamięta
Joomla Template - by Joomlage.com