Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

,,A oto jest mój sekret. Jest bardzo prosty: Dobrze widzi się tylko sercem.

       Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu".

Dnia 20 października uczniowie klasy IId mieli okazję obejrzeć spektakl pt. "Mały Książę" w wykonaniu aktorów Teatru ES. Widowisko słowno-muzyczne odbyło się w  Centrum Kultury i Sztuki i było współczesną formą znanej wszystkim refleksyjnej opowieści o przyjaźni, miłości i życiu. Multimedialna oprawa adaptacji, wzbogacona o muzykę, przeniosła widzów w magiczny świat, zapisany przez autora tej ponadczasowej historii. Spektakl ten dostarczył dzieciom wielu emocji. Były momenty śmieszne i zabawne, ale także chwile wzruszenia i zadumy.    

                                                                                                                      I. Niciporuk

            IMG_20221020_090219.jpg SAVE_20221026_172828.jpg SAVE_20221026_172840.jpg

Joomla Template - by Joomlage.com