Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

28.10.22 r. klasy 1b i 1c wybrały się do biblioteki szkolnej, w celu zapoznania się z jej księgozbiorem. W czasie zajęć dzieci poznały zasady korzystania z biblioteki oraz czytelni. Dowiedziały się, w jaki sposób mogą wypożyczać książki oraz obejrzały krótki film edukacyjny, w którym zostały przedstawione prośby książki.  Uczniowie przeszli test sprawdzający ich znajomość z najpiękniejszych bajek i wierszyków dla dzieci, spisali sią na szóstkę! Na zakończenie spotkania, pierwszoklasiści z ogromnym entuzjazmem wypożyczali swoje pierwsze książki. Wizyta w bibliotece szkolnej była dla nich kolejnym, ciekawym doświadczeniem.

                                                                                     Agata Zdankowska, Iga Kornacka-Barczak

 

Joomla Template - by Joomlage.com