Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz Święta Szkoły. W uroczystości wystąpili uczniowie klas: 2a z p. Agnieszką Korytowską , 4a z p. Aleksandrą Półtorzycką oraz 6b z p. Hanną Arciszewską , którzy wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie. W dniu ich święta przygotowali dla swoich pedagogów artystyczną ucztę, gdzie odtworzyli - słowem, gestem i piosenką – klimat szkolnego życia. Przekazali najlepsze życzenia, a swoimi występami dostarczyli zebranym gościom wielu miłych wrażeń.

Tego dnia odbyło się również Pasowanie na Pierwszoklasistę. Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczystą przysięgę, po czym zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Siedlcach. Aktu pasowania dokonała Dyrektor szkoły Hanna Głuchowska. Uczennice z grupy tanecznej ,,Dwunastka” zaprezentowały ,,Taniec Kwiatów” dla nauczycieli , który można obejrzeć pod linkiem - https://youtu.be/5AZysCUIqJM.

Dyrektor Szkoły, Hanna Głuchowska oraz wicedyrektor Grażyna Leydy, złożyły gratulacje i wręczyły listy gratulacyjne wszystkim Uczniom, którzy otrzymali Stypendia Prezydenta Miasta Siedlce.

Na koniec głos zabrała Pani Dyrektor – Hanna Głuchowska, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Podziękowała za trud włożony w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń, za zaangażowanie i ogromny wkład pracy nauczycieli na rzecz szkoły oraz poświecenie i serce, którymi obdarzani są uczniowie. Za pomysły, kreatywność i ciekawe inicjatywy doświadczonych nauczycieli.

                                                                                                                             A. Półtorzycka

 

Joomla Template - by Joomlage.com