Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

11 listopada 2022 roku obchodziliśmy 104 rocznicę odzyskania niepodległości. Uroczystości miejskie rozpoczęła msza św. w intencji Ojczyzny pod przewodnictwem Ordynariusza Siedleckiego ks. bp dr Kazimierza Gurdy w kościele p.w. Św. Józefa. Po mszy uczestnicy uroczystości przemaszerowali na Plac Wolności, gdzie odbyły się uroczystości centralne. Po zabraniu głosu przez Prezydenta Miasta Siedlce Pana Andrzeja Sitnika, odczytaniu listu wicepremiera Mariusza Błaszczaka i apelu pamięci, delegacje złożyły wiązanki kwiatów i zapaliły znicze pod Pomnikiem Wolności. Naszą szkołę reprezentowali: Hanna Głuchowska – dyrektor szkoły, Ewa Niedziółka – wicedyrektor, poczet sztandarowy w składzie - Lena Boruta, Patrycja Smogorzewska, Wiktoria Kozik, Wiktoria Orzełowska i Krystian Cabaj, pod opieką p. Grzegorza Jastrzębskiego.

Joomla Template - by Joomlage.com