Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

22.11.2022r. w sali gimnastycznej SP nr 9 w Siedlcach rozegrane zostały Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców. Po długiej i wyrównanej rywalizacji ostatecznie DWUNASTKA zajęła 4 miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Ziółkowski Maciej 8C, Śledź Maciej 8C, Oszal Maksymilian 8C, Matusiak Karol 8C, Kaniewski Mateusz 8A, Wyppler Kacper 8B, Głódź Kacper 8A, opiekun – Grzegorz Jastrzębski.

                                                                                             Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Zdjecie4.jpgZdjecie5.jpgZdjecie2.jpgZdjecie1.jpgZdjecie3.jpg

Joomla Template - by Joomlage.com