Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Amelka Batorska.jpg17 listopada 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Wojskowej. Organizatorami konkursu były: Szkoła Podstawowa nr 10 i Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Siedlce. Występy uczestników oceniało jury- nauczyciele Zespołu  Szkół Muzycznych  w Siedlcach  w składzie: Jolanta Kotowska,  Małgorzata Zielinska i Izabela Kiryluk. Przy ocenie występów brano pod uwagę dobór repertuaru, wyraz artystyczny występu, walory głosowe wokalistów oraz poziom trudności wybranego utworu. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VIII aAmelia Batorska z piosenką „Polskie skrzydła”, za wykonanie której otrzymała wyróżnienie

                                                Gratulujemy wspaniałego występu i życzymy kolejnych sukcesów!  K.S.

 

Joomla Template - by Joomlage.com