Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

21 listopada klasa II b i II c wybrały się na całodniową wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem naszej wyprawy była Fabryka Bombek „Gepard” w Wołominie. Na początku zwiedziliśmy zakład produkcyjny i obserwowaliśmy proces produkcji ozdób choinkowych i bombek (dmuchanie szkła, srebrzenie, lakierowanie, dekorowanie). Na pamiątkę pobytu, każde dziecko otrzymało bombkę własnoręcznie ozdobioną podczas warsztatów. Następnie udaliśmy się do Pijalni Czekolady „E. Wedel”. Poznaliśmy historię powstania czekolady oraz fabryki E. Wedel. Później mogliśmy samodzielnie udekorować tabliczki białą czekoladą i kolorowymi posypkami. Na zakończenie rozgrzaliśmy się gorącą mleczną czekoladą z bitą śmietaną. W drodze powrotnej wstąpiliśmy na posiłek do restauracji Mc Donald’s. To był niesamowity dzień – pełen atrakcji i wrażeń. Wszyscy świetnie się bawiliśmy.

Joomla Template - by Joomlage.com