Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

24 listopada klasy 3b i 3c wraz z wychowawcami wybrały się na ciekawą wycieczkę. Swoją podróż zaczęły od wizyty  w Polskim Związku Niewidomych w Warszawie, gdzie miały możliwość uczestniczyć w warsztatach edukacyjnych „Laboratorium ciemności”. Zajęcia pokazały uczniom świat z perspektywy osób niewidomych i słabowidzących. Następnym punktem wycieczki była Fabryka Bombek „Gepard”. Dzieci zwiedzały zakład produkcyjny, zobaczyły wszystkie etapy produkcji szklanych bombek choinkowych: dmuchanie szkła, srebrzenie, lakiernia, dekorowanie oraz wzięły udział w warsztatach z malowania bombek pod opieką dekoratorki. Uczniowie przystąpili do działania z ogromnym zaangażowaniem. Na koniec otrzymali pięknie zapakowane swoje prace, które z pewnością będą zdobiły ich domowe świąteczne drzewka.

Joomla Template - by Joomlage.com