W listopadzie, uczniowie naszej szkoły - Patryk Skup z kl. IV c oraz Jan Czmoch z kl. VI a wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Barwą i kreską o Polsce Niepodległej - Siedleckie barwy Niepodległej”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach oraz Muzeum Regionalne w Siedlcach. Do konkursu zgłosiło się 22 uczestników z 6 placówek oświatowych. Komisja dokonała przeglądu i oceny prac. Wśród  wyróżnionych, znalazła się również praca naszego uzdolnionego plastycznie ucznia - Jasia Czmocha.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych plastycznych sukcesów!                                                                                                                                   K. Sypuła