Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

30 listopada rozegrany został finał Siedleckiej Ligi Szkół Podstawowych w Dwa Ognie. Uczniowie naszej szkoły rozegrali bardzo dobry truniej i ostatecznie zajęli 4 miejsce. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas czwartych: Dadacz Hanna, Niewiarowska Paulina, Pracz Amelia, Pucyk Lena, Chróściel Mają, Szelech Urszula, Lewczuk Bartosz, Zdunek Damian, Dudek Dawid, Wiśniewski Kuba, Mlonek Miłosz, Tymiński Michał opiekunem drużyny była Pani Martyna Wróbel.

                                                                                                                                      Serdecznie gratulujemy.

Joomla Template - by Joomlage.com