Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W dniu 2.12.2022 r. reprezentacja szkoły wzięła udział w Miejskim Turnieju Rugby Tag. Szkoła wystawiła 3 drużyny w kategorii klas czwartych, piątych i szóstych.  2 miejsce zajęli uczniowie klas czwartych i szóstych, a 3 miejsce z klas piątych. W składy drużyn wchodzili: Kander Angelika, Nasiłowska Pola, Tobota Kacper, Wiśniewski Kuba, Zdunek Damian, Lewczuk Bartosz, Kresowski Kacper, Tymiński Michał, Mikulski Piotr, Wróblewski Wiktor, Chojnacki Karol, Pszczel Piotr, Kiełczykowski Kajetan, Kachniarz Rafał, Zdziebłowski Jan, Kamiński Marcel, Matłacz Szymon, Redzik Dominik, Grzymała Filip, Pływacz Filip, Siejka Igor opiekunami byli Pan Jarosław Stosio i Pani Martyna Wróbel. Dziękujemy za wspaniałą sportową walkę!

                                                                                                                                                Gratulacje!

Joomla Template - by Joomlage.com