Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

7 grudnia w sali gimnastycznej odbyły się „Mikołajki na sportowo”. W zabawach wzięły udział klasy I -III. Na pierwszej lekcji bawiły się klasy I na drugiej klasy II, a na piątej lekcji klasy III. Tego dnia dzieci oprócz stroju sportowego dodatkowo obowiązywały czerwone stroje i czapka Mikołaja. Dzieciom zabawa bardzo się podobała. Każdy brał udział w jakiejś konkurencji. Uczniowie z całych sił kibicowali swoim zawodnikom. Na sali panował duch radości i sportowej rywalizacji. Na koniec wyłoniono zwycięskie klasy, które otrzymały zaszczytny tytuł „Najlepszej klasy Mikołajowej”, a tymi zwycięzcami zostali klasa Ia, IIc oraz IIIa. Mikołajki na sportowo przygotowali Pani Martyna Wròbel oraz Pan Grzegorz Jastrzębski.

Joomla Template - by Joomlage.com