Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

                                                      a.jpg IMG_4545.JPG

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia kojarzą się nam wszystkim z choinką i prezentami. Taki mały prezent pod choinkę przygotowali uczniowie z klasy VIIIb, Va,Vc,IIa IIb i grupy „Biedronki” z przedszkola, wystawiając w dniu 20 grudnia 2022 Jasełka pt. „Dar Bożego Narodzenia” na podstawie tekstów ks. Jana. Twardowskiego. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do przygotowania tego przedstawienia, uczniom za wcielenie się z  zaangażowaniem w swoje role i zaprezentowanie swoich talentów aktorskich, tanecznych i wokalnych. Niech radość ze świętowania Bożego Narodzenia, miłość i zgoda nie kończy się dzisiaj, ale trwa przez cały 2023  rok.

                                                                 Ewa Gomza z zespołem katechetów

IMG_4549.JPGIMG_4547.JPGIMG_4540.JPGIMG_4539.JPGIMG_4526.JPG

Joomla Template - by Joomlage.com