Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

pobrane.png   Uczniowie klasy IIIC wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Uczestnik Sport Klubów jest aktywny w wakacje” organizowanym przez AWF Warszawa w ramach projektu WFzAWF. Konkurs polegał na nagraniu i wysłaniu filmu na temat aktywnego spędzania czasu w wakacje. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Zuzanna Kaczor z klasy IIIc została zwycięzcą tego konkursu i otrzymała nagrodę, której efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Zuzia została nie tylko uhonorowana indywidualnie, ale dzięki Jej pracy i świetnemu pomysłowi inni uczniowie także będą mogli „skorzystać” z sukcesu swojej koleżanki! Nasza szkoła w ramach tego konkursu otrzymała niezwykle cenny sprzęt sportowy m.in. matę RemiFootball do gier zespołowych, kolorowe pachołki, gumy do ćwiczeń, ringa, maty do ćwiczeń, piłki do koszykówki, piłki do siatkówki, piłki do piłki ręcznej i nożnej, elektroniczne skakanki, który przyniesie wiele radości całej społeczności szkolnej i przyczyni się do krzewienia sportu i ruchu wśród najmłodszych naszych wychowanków.

         Dziękujemy Ci Zuziu, serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych tak owocnych konkursów!
                                                               M. Łuka

                                                                                                         Dyrektor Szkoły Hanna Głuchowska

z3.jpgz4.jpgz1.jpgz2.jpg

Joomla Template - by Joomlage.com