Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

16.01.2023r. rozegrane zostały Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców kat. młodzież grupa B. W grupie tej znalazły się zespoły SP3, SP8, SP10 oraz SP12. Dwunastka pokonała SP3 4:1, SP8 10:5. W ostatnim meczu decydującym o wygranej w grupie uległa SP10, awansując do fazy finałowej z drugiego miejsca. Naszą szkołę reprezentowali: Czorniej Dawid 8A, Głódź Kacper 8A, Kaniewski Mateusz 8A, Matusiak Karol 8C, Narojek Adam 8A, Olszewski Wiktor 8B, Oszal Maksymilian 8C, Rudnicki Mikołaj 8A, Sałata Mateusz 8B, Śledź Maciej 8C, Wiśniewski Patryk 7A, Wyppler Kacper 8A, Ziółkowski Maciej 8C, opiekun Grzegorz Jastrzębski

                                                                    Gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnych reozgrywkach.
Zdjecie3.jpgZdjecie2.jpgZdjecie1.jpgZdjecie5.jpg

Joomla Template - by Joomlage.com