Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

„Zwyczaje bożonarodzeniowe”

pod takim hasłem biblioteka szkolna 

w ramach akcji „Duży czyta małemu”

zorganizowała lekcję biblioteczną dla grupy świetlicowej.

Słuchacze zostali zapoznani z tradycjami i zwyczajami kultywowanymi w naszym kraju i regionie na podstawie książki „Tradycje i zwyczaje wigilijne” A. Willman i S. Chmiel, zakupionej z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. W rolę lektora wcielił się niezastąpiony Mateusz Kalman. Miłym akcentem zajęć było śpiewanie kolęd pod okiem starszych koleżanek z kl. 8c – Wiktorii Osińskiej, Marii Rejtczak i Amelii Skwierczyńskiej, Patrycji Oknińskiej i Julii Bąboń.

                                                                                                 Agata Zdankowska, Iga Kornacka-Barczak

 

Joomla Template - by Joomlage.com