Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

18.01.2023, w naszej szkole, odbyły się zawody w piłkę ręczną dziewcząt kategoria i Młodzież w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Drużyna dziewcząt z klas 8 naszej szkoły rozegrała fantastyczny turniej! Nasze dzielne zawodniczki pokonały zespół z SP 8 a następnie drużynę z SP 10. Zajęły I miejsce w grupie i awansowały z pierwszego miejsca do fazy finałowej rozgrywek najlepszych 4 drużyn w mieście! 

Szkołę reprezentowały: Ilczuk Maja 8c, Bąboń Julia 8c, Boruta Lena 8b, Osińska Wiktoria 8c, Smogorzewska Patrycja 8b, Bareja Natalia 8c, Oknińska Patrycja 8c, Sawicka Zuzia 8a, Maruszewska Roksana 8a, Roguska Oliwia 8a, Kozik Wiktoria 8a, Grzesiewicz Nikola 8a, Nikola Potera 8a, Sienkiewicz Maja 8c

                                                                                                   Opiekun Edyta Folwarska

                                                                                     Gratulujemy! Trzymamy kciuki w kolejnych meczach!
                      Zdjecie2.jpg Zdjecie1.jpg

Joomla Template - by Joomlage.com