03.03.2023 w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siedlcach odbyły się zawody szkół siedleckich w tenisie stołowym w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii Młodzież. Drużyna chłopców z naszej szkoły - Olek Szustkowski z kl. VIIIa i Paweł Myrcha z kl. VIIId odnieśli ogromny sukces - zdobyli pierwsze miejsce, wygrywając wszystkie mecze w rywalizacji siedleckich szkół! W zawodach uczestniczyło 12 drużyn z Siedlec. W drodze po złoty medal nasi dzielni tenisiści pokonali w grupie SP10 i SP5. Następnie grając systemem pucharowym wygrali z SP 9 w wielkim finale pokonali drużynę ze szkoły nr 7. Ten doskonały wynik pozwolił naszym zawodnikom zakwalifikować się do rozgrywek na szczeblu rejonowym!

Dziękujemy Olkowi i Pawłowi za walkę i zwycięstwo! Życzymy powodzenia w dalszym etapie rozgrywek!

Opiekun Edyta Folwarska
                                      image1.jpeg image2.jpeg image0.jpeg