Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Technologia VR została zaprojektowana, aby pomóc w zwiększeniu zaangażowania i lepszymprzyswajaniu wiedzy przez uczniów. Nasza szkoła została wyposażona w 12 kompletów okularówClass VR oraz ma dostęp do portalu zawierającego ponad 1000 gotowych do wykorzystania na lekcjimateriałów, wizualizacji miejsc w trybie 360° i trójwymiarowych obiektów. Uczniowie klasy VII A mieli możliwość testowania nowego sprzętu. Z wykorzystaniem portalu Class VR oglądali trójwymiarowe figury: sześcian, walec, oktaedrem. Oglądali również budowę serca, tętnic icałego układu krwionośnego. Następnie udali się na wycieczkę wideo 360° do Londynu po najsłynniejszych zabytkach. Jednak najwięcej emocji było przy spotkaniu z rekinem wśród rafykoralowej w wodach Morza Karaibskiego wokół Kuby. Wirtualna wycieczka zakończyła się w Jardinesde la Reina, najpopularniejszym miejscu do nurkowania na Kubie. Zajęcia dostarczyły uczniom niezapomnianych wrażeń. Z pewnością jeszcze nie raz wybierzemy się napodobną wycieczkę by doświadczyć czegoś równie niezwykłego.
#LaboratoriaPrzyszłości
      IMG_20221122_144839.jpg IMG_20221122_144845.jpg IMG_20221122_144903.jpg

Joomla Template - by Joomlage.com